Hakkımızda

 

VOS Otomotiv İş Makinaları; 2008 yılında Belediyeler, İl Özel İdareleri ve Kurumsal Müşterilerine, İş Makinaları, Üst Yapılı Araçlar ile her çeşit Belediye Hizmet Aracının pazarlamasını yapmak üzere kurulmuştur.

VOS Otomotiv İş Makinaları; Öncelikle Volvo İş Makinaları olmak üzere, Greyder, Ekskavatör, Yükleyici, Kazıcı yükleyici, Dozer, Finişer ve Silindir gibi çeşitli iş makinalarının pazarlamasını yapmaktadır.

VOS Otomotiv İş Makinaları; Karba Otomotiv, Çeksan Yol Süpürme Makinaları ve Asmaksan gibi sektörlerinde ülkemizin önde gelen firmaları ile çalışmaktadır. Grup içinde; İtfaiye Araçları, Çöp Kamyonları, Çöp Transfer Semitreylerleri, Vakumlu Yol Süpürme Araçları, Vidanjörler başta olmak üzere birçok ürün ile bunların her türlü ataşmanları bulunmaktadır 

VOS Otomotiv İş Makinaları; Damperli Kamyonlar, Damper Dorseler, İş Makinası Taşıyıcılar (Lowbedler), Su Tankerleri, Otobüsler ve daha birçok üründen oluşan hizmet araçları gurubunda, Özdemirsan Treyler gibi iş kalitesini ispatlamış birçok marka-model ile çalışmaktadır. Marka – Model tercihi, kalite başta olmak üzere, müşteri ihtiyaçlarına uygunluk ve satış sonrası hizmet memnuniyeti gibi birçok kriterle değerlendirilmektedir.

VOS Otomotiv İş Makinaları; Belediyelerimizin ihtiyacı olan hizmet araçları alımında KDV avantajı sağlanması için gerekli olan Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

VOS Otomotiv İş Makinaları profesyonel hizmet anlayışı ile her koşulda “KALICI İYİ” yi sunmaya devam edecektir.