Hakkımızda

 

VOS Otomotiv & İş Makinaları; 2008 yılında Belediyeler, İl Özel İdareleri ve Kurumsal Müşterilerine, İş Makinaları, Üst Yapılı Araçlar ile her çeşit Belediye Hizmet Aracının pazarlamasını yapmak üzere kurulmuştur.

VOS Otomotiv & İş Makinaları; öncelikle Komatsu ve Volvo İş Makinaları olmak üzere, Greyder, Ekskavatör, Yükleyici, Kazıcı yükleyici, Dozer, Finişer ve Silindir gibi çeşitli iş makinalarının pazarlamasını yapmaktadır.

VOS Otomotiv & İş Makinaları; Karba Otomotiv, Erdemli Makina ve Asmaksan gibi sektörlerinde ülkemizin önde gelen firmaları ile çalışmakta olup, yine dünyanın önde gelen itfaiye aracı üreticilerinden Magirus GMBH firmasının Türkiye Temsilcisi Ankara Çelik ile yapmış olduğu işbirliğiyle de Magirus markalı itfaiye araçlarının pazarlamasını yapmaktadır. Gurup içinde; İtfaiye Araçları, Çöp Kamyonları, Çöp Transfer Semitreylerleri, Vakumlu Yol Süpürme Araçları, Vidanjörler başta olmak üzere birçok ürün ile bunların her türlü ataşmanları bulunmaktadır 

VOS Otomotiv & İş Makinaları; Damperli Kamyonlar, Damper Dorseler, İş Makinası Taşıyıcılar (Lowbedler), Su Tankerleri, Otobüsler ve daha birçok üründen oluşan hizmet araçları gurubunda, Özdemirsan Treyler gibi iş kalitesini ispatlamış birçok marka-model ile çalışmaktadır. Marka – Model tercihi, kalite başta olmak üzere, müşteri ihtiyaçlarına uygunluk ve satış sonrası hizmet memnuniyeti gibi birçok kriterle değerlendirilmektedir.

VOS Otomotiv & İş Makinaları; Karcher Profesyonel Temizlik Makinaları gurubunda, özellikle belediyelerimizin en çok tercih ettiği MC50 ve MC130 vakumlu süpürme makinaları olmakla beraber, tüm Karcher ürünlerinin pazarlama – satışını yapmaktadır.

VOS Otomotiv & İş Makinaları profesyonel hizmet anlayışı ile her koşulda “KALICI İYİ”yi sunmaya devam edecektir.